Тонни недоброякісної продукції тваринного походження не потрапили на столи споживачів
Співробітники відділу ветеринарної міліції спільно з іншими службами та відомствами протягом року здійснили понад 400 перевірок підконтрольних об’єктів. Як результат – обмежено обіг близько 20 тонн сировини та продукції тваринного походження, на яку були відсутні документи про безпечність та якість. 12 тонн м’яса утилізовано, знищено чи направлено на промислову переробку.
Перевіряльники проінспектували 172 суб’єкти господарювання на ринках та інших закладах роздрібної торгівлі, 28 об’єктів, де здійснюється обіг ветеринарних препаратів та медикаментів, 77 складів та баз, 23 м’ясопереробні підприємства 51 інший об’єкт.
За результатами проведеної роботи працівники ветеринарної міліції склали майже півтисячі протоколів за недотримання вимог нормативно-правових актів – за статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог), за розглядом яких накладено штрафів на суму більше 34 тисяч гривень. Для усунення виявлених недоліків та профілактики правопорушень вручено 184 приписи.
Працівники служби виїжджали в райони області для контролю за проведенням оздоровчих заходів, направлених на боротьбу з лейкозом тварин. Перевірено дотримання вимог відповідної інструкції в 43 присадибних господарствах приватного сектору, за виявлені порушення на 23 власників хворої на лейкоз худоби, що утримується понад двох років, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ознаками статті 107 КУпАП та вручено приписи.
Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області взято участь в семи засіданнях Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації з питань недопущення виникнення на території області африканської чуми свиней, а також профілактики та ліквідації лейкозу великої рогатої худоби. Робота в даному напрямку триває.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression