Виконком погодив впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міських автобусах
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 18 листопада, погодив впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті міста Чернігова.

За словами начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради Олександра Рижого, на початку січня 2022 року укладатимуться тристоронні договори між управлінням, ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» та автомобільними перевізниками, а також проводитиметься конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Термін дії попередніх договорів з автоперевізниками про обслуговування більшості маршрутів громадського транспорту закінчується 9 січня. Тобто, орієнтовно з березня в міських пасажирських автобусах громадського транспорту вже має використовуватися автоматизована система обліку оплати проїзду. Для цього в міських автобусах мають бути встановлені валідатори для зчитування електронного квитка.
Нагадаємо, що для впровадження електронного квитка в міських автобусах, з метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів, 19 жовтня відбувся конкурс з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду. За результатами конкурсу переможцем конкурсу визначено - ТОВ «Чернігівська транспортна компанія».
Програма розвитку громадського транспорту загального користування, яка передбачає, зокрема, поступовий відхід від плати за проїзд готівковими коштами, вже погоджена виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 11 листопада. Затверджуватимуть цей документ на черговому пленарному засіданні Чернігівської міської ради, яке відбудеться 25 листопада.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).