Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 22:39:25

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

13.11.2021   12:07Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 12 листопада по 8:00 13 листопада 2021 року

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули  3 особи та 1 особа постраждала.

Події на водних об'єктах 1:  

В м. Ніжині в штучній водоймі на території міського парку  ім. Т.Г. Шевченка о 08 год. 05 хв. 12 листопада було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Ніжина, 1954 року народження. Причина та обставини смерті встановлюються.

Дорожньо-транспортні пригоди –2 :

- на 164 км автодороги м-01«Київ-Чернігів-Нові Яриловичі» близько 23 год. 15 хв. 11 листопада, водій спеціалізованого вантажного сідлового тягача «Mercedes-Benz Actros 963-4-a» зі спеціалізованим напівпричепом «Schmitz Sko 24», рухаючись у напрямку до с. Рівнопілля, здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок ДТП велосипедист від отриманих травм загинув на місці аварії.

- в м. Чернігові по вул. 1-ої Гв. Армії біля будинку №17/2 приблизно о 15 год. 12 листопада водійка автомобіля «Ford Escape», рухаючись по вул.  1-ої Гв. Армії в напрямку вул. І.Богуна, здійснила наїзд на пішохода, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, перетинав проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до КНП «Чернігівська міська лікарня  №2».

Пожежі – 2 :

пожежі в житловому секторі 2 :

- в м. Чернігові по вул. Кошового, 31/65 о 10 год. 41 хв. 12 листопада сталася пожежа в квартирі п'ятиповерхового житлового будинку, вогнем пошкоджено майно на кухні. Причина пожежі та збитки встановлюються. На місті пожежі виявлено тіло господарки.

- в  с. Криски  Новгород-Сіверського району  (Понорницька ТГ) по вул. Калиновій, 108 о 17 год. 25 хв. 12 листопада сталася пожежа житлового будинку (8х11 м, стіни цегляні, покрівля металева) ). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Радіаційний фон:

 На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  12-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 14 мкр/год., Прилуки – 15 мкр/год., Остер – 15 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 12 листопада по  20 годину 13 листопада очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 3-8º тепла.

По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 5-7º тепла.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини