Незаконна вирубка лісу зі збитками 1, 75 млн грн - судитимуть лісника агролісогосподарського підприємства
Ніжинською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовного колишнього лісника агролісогосподарського підприємства «Борзнарайагролісгосп» за фактами службового недбальства, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, внаслідок службової недбалості обвинуваченого, колишнього лісника Борзнянського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Борзнарайагролісгосп», яка виразилась у неналежному виконанні ним службових обов’язків, весною поточного року допущено незаконну вирубку 266 дерев різних порід на території агролісогосподарського підприємства. Сума завданої шкоди навколишньому природному середовищу склала 1,75 млн грн.
Разом з обвинувальним актом до суду скеровано цивільний позов щодо стягнення з обвинуваченого вищезазначеної суми в рахунок відшкодування заподіяної шкоди
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Ніжинської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.