Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:09:58

Чернігівські підлеглі Лавриновича відтепер їздитимуть на роботу на Bentley

13.11.2012   11:38Агенцiя

17 жовтня Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області отримав у безоплатне користування автомобіль Bentley Continental Flying Spur 2007 року випуску. Раніше цей автомобіль був конфіскований згідно з рішенням суду, повідомляється в «Системі реалізації конфіскованого та арештованого майна».

Автомобіль такого класу і року випуску на вторинному ринку коштує $135 000.

Правохоронні органи мають право безоплатно отримувати конфіскований товар згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 985.

Постанова регулює безоплатну передачу конфіскованого майна органам державної влади, закладам охорони здоров’я, освіти, соціального  забезпечення, соціального захисту, зокрема, закладам, у яких  виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим  будинкам  сімейного типу, прийомним сім’ям, будинкам  дитини при  установах  виконання покарань,  установам виконання  покарань, слідчим ізоляторам, військовим формуванням.

http://nashigroshi.org/2012/11/13/chernihivski-pidlehli-lavrynovycha-vidteper-jizdytymut-na-robotu-na-bentley/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини