Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 10:12:29

Біля палацу урочистих подій висадили 50 магнолій, які власним коштом придбав міський голова

30.10.2021   11:11Агенцiя

23 жовтня, під час місцевої толоки на якій на вул. Мстиславській висаджували липи, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розповів, що особисто для озеленення Чернігова придбав п’ять десятків молодих дерев. Кілька днів тому ці дерева почали висаджувати працівники КП «Зеленбуд».

Тепер біля міського палацу урочистстих подій красується нова алея з 50 магнолій "кобус". Це одна з найбільших і морозостійких магнолій. Незадовго до розпускання листя на них розкриваються дуже численні білі запашні квіти діаметром 10-12 см. Після цвітіння дерево не втрачає своєї декоративності, воно «вдягається» у красиве темно-зелене листя. Такі дерева, за умови належного догляду можуть виростати до 6-8 метрів.

Так міський голова першим зробив те, до чого закликав раніше й інших заможних людей. А саме, він закликав усіх бажаючих, особливо підприємців, взяти участь в озелененні міста шляхом придбання посадкового матеріалу дерев. Єдина умова - ці дерева мають відповідати адресній програмі озеленення міста за сортами та розміром. Гарна алея, яка виросте з таких дерев, буде приводом згадати цю людину добрим словом.



Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40

У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.

У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25

Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.

Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44

Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини