Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району
Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.
Потерпілого доставлено до Ніжинської лікарні, наразі загрози його життю немає.
Повідомлення про подію поліція отримала 22 жовтня близько пів на дев’яту вечора від працівників екстреної медичної допомоги.
За викликом на місце події прибули група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Ніжинського районного відділу поліції.
Попередньо правоохоронці встановили, що постріл здійснив 40-річний мешканець Ірпінського району Київщини з власного зареєстрованого нарізного карабіна.
Слідчі відкрили провадження за ознаками статті 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження). Встановлене нею покарання — від ста п’ятдесяти годин громадських робіт до двох років позбавлення волі.
Карабін вилучено.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.