Чернігівський район: необережність під час куріння призвела до загибелі двох людей
19 жовтня о 07:20 до Служби порятунку "101" у Чернігівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Пархимів Остерської об'єднаної територіальної громади.
За викликом на місце події прибуло відділення 7-го Державного пожежно-рятувального підрозділу з м. Остер у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. На момент прибуття рятувальників вогнем був охоплений дах будинку. Вогнеборці о 07:50 пожежу локалізували та о 09:30 остаточно ліквідували. Під час розборки конструкцій рятувальники виявили обгорілі останки 57-річного господаря та його 61-річної співмешканки.
Ймовірно, причиною трагедії послужила необережність загиблого чоловіка під час куріння.
У зв’язку з цим, рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області застерігають: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Не допускайте паління у помешканнях, особливо після вживання алкоголю, ретельно гасить недопалки й сірники.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв