Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 13:33:56

Суд задовольнив позови прокуратури про повернення навчальному закладу землі загальною вартістю понад 18 млн грн

08.10.2021   10:41Агенцiя

Ніжинська окружна прокуратура у Господарському суді Чернігівської області домоглася повернення навчальному закладу земель загальною вартістю понад 18 млн грн.

Встановлено, що 193,2 га земель державної власності на території Ніжинського району надано у користування фермерському  господарству терміном на 10 років. Ці земельні ділянки перебувають у постійному користуванні та на балансі державного професійного аграрного ліцею з цільовим призначенням для дослідних і навчальних цілей.

У суді прокурори довели, що заклад освіти неправомірно, без відповідних повноважень та погоджень з Міністерством освіти і науки України передав землю фермерському господарству. За договором про спільну діяльність сторони фактично приховали передачу в оренду земельних  ділянок.  

Прокуратура звернулася в позовами до суду, який їх задоволив та визнав недійсними договори про спільну діяльність. Суб’єкт господарювання зобов’язано звільнити ці земельні ділянки.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Міст через річку Тетева на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка в процесі ремонту буде розширено

Міст через річку Тетева на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка в процесі ремонту буде розширено 13:17

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Тетева на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Гасичівка Городнянської ОТГ. Роботи на штучній споруді були розпочаті наприкінці 2021 року, проводилось забивання паль.

Робота є: вакансіі на ПСП «Пісківське»

Робота є: вакансіі на ПСП «Пісківське» 13:08

Приватне сільськогосподарське підприємство «Пісківське», що на Бахмаччині, співпрацює зі службою зайнятості з початку своєї діяльності, а це понад 20 років. Результат налагодженої роками взаємодії – оперативне задоволення потреб роботодавця в робочій силі та забезпечення безробітних гідною роботою.

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».