Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 12:13:14

Питання раціонального використання енергоносіїв в опалювальний період обговорили з керівниками бюджетних закладів

07.10.2021   13:03Агенцiя

Перейнятися тим, що цей опалювальний сезон через дуже високу ціну на енергоносії буде для міста надзвичайно складним. Вирішити питання, як забезпечити в бюджетних закладах Чернігова максимально раціональне використання всіх енергоносіїв, але в той же час – і прийнятний обігрів за рахунок розумної експлуатації мереж. До цього закликав заступник міського голови Віктор Геращенко керівників бюджетних закладів та установ.

Мова про це йшла на розширеній нараді щодо проходження опалювального сезону 2021-2022 років, яка відбулася в Чернігівській міській раді 6 жовтня. На нараді також говорили про те, як в різних закладах це забезпечити технічно, що підготувати, до кого звертатися в разі виникнення проблем тощо.

30 вересня в Україні був підписаний так званий "тарифний" меморандум. Цим документом погоджено фіксовану ціну на блакитне паливо для виробництва тепла бюджетним організаціям, але остаточно не визначено механізми компенсації місцевим бюджетам. Враховуючи ситуацію на паливному ринку, постає питання економного споживання ресурсів.

- Якщо ми проходимо опалювальний період з цінами для населення 7,428 тис. грн за тисячу кубів, а для бюджетних установ – 16,39 тис. грн, місцевий бюджет повинен сплатити і компенсувати теплопостачальним підприємствам близько 460 млн грн. Бюджет розвитку міста складає 600 млн грн. Виникає доречне питання – як правильно пройти опалювальний період, як зекономити енергоресурси і, власне, кошти місцевого бюджету, - прокоментував Віктор Геращенко.

Наразі у Чернігові є 132 установи, які фінансуються з місцевого бюджету. Зокрема, у всіх дитячих садочках, крім одного, вже розпочали опалювальний період. В середньому бюджетні установи міста споживають 45 тис. гКал тепла, електроенергії – 8,7 млн КВт.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.