Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 01:51:03

У філармонійному центрі продовжуються ремонтні роботи

04.10.2021   07:24Агенцiя

2 жовтня Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм відвідав державний експерт експертної групи стратегічного планування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінрегіону Ян Помян.

Разом із заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації Дмитром Івановим та виконуючою обов’язки  начальника Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Наталією Ковальчук посадовець ознайомився з ходом реалізації проєкту з реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі обласного філармонійного центру.

Нагадаємо, роботи розпочалися наприкінці 2019 року коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Про хід здійснюваних робіт в рамках реалізації Програми "Велике будівництво" поінформував генеральний директор філармонійного центру Сергій Теребун.
Учасники зустрічі побували на будівельному майданчику в дворику центра, де після завершення робіт має постати сучасна творча локація для проведення концертів та реалізації найрізноманітніших мистецьких проектів.

Ян Помян також оглянув екстер’єр філармонійного центру, який невдовзі буде підсвічено декоративним світлом, та відвідав концертну залу, де тривають роботи з модернізації сценічного комплексу сучасним звуковим, світловим, мультимедійним обладнанням та невдовзі мають розпочатися ремонтні роботи та заміна глядацьких крісел. До речі, в оновленій залі будуть передбачені й спеціальні місця для людей з інвалідністю. Крім того, в приміщенні філармонійного центру будуть забезпечені також відповідні  санітарно-гігієнічні умови та побудований підйомник для безперешкодного доступу до концертної зали відвідувачів з особливими потребами.

Як розповів учасникам робочої зустрічі Сергій Теребун, до кінця поточного року філармонійний центр отримає ще й сучасну приточно-витяжну вентиляція з рекуперацією. Ця система кондиціювання не тільки забезпечуватиме подачу свіжого повітря і відведення використаних мас, а й використовуватиме тепло останніх для підігріву. Тим самим у філармонійному центрі досягатиметься додаткова економія витрат на опалення приміщення. А в комплексі із вже раніше заміненими в будівлі центру вікнами та дверима на енергозберігаючі, ця економія має бути значною.

Державний експерт Ян Помян висловив сподівання, що всі заплановані роботи будуть проведені якісно і з неухильним дотриманням встановленого графіку.  
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.