Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 22:31:45

Вирок, яким засудженому призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі за браконьєрство, залишено без змін

02.10.2021   13:54Агенцiя

Чернігівським апеляційним судом відмовлено в задоволенні апеляційної скарги засудженого про зменшення міри покарання за незаконний вилов риби «електровудкою».

Як раніше повідомлялось, Чернігівським районним судом Чернігівської області розглянуто кримінальне провадження стосовно особи, яка здійснила незаконний вилов риби на р.Сож поблизу с.Клубівка Ріпкинського району.

Встановлено, що місцевий мешканець, особливо не переймаючись станом навколишнього природного середовища, вирішив здобути риби, у зв’язку з чим знаряддям для вилову була вибрана «електровудка».
Наловивши риби на суму майже 15 тисяч гривень, браконьєр причалив до берега, де і був затриманий прикордонниками.

Незважаючи на те, що обвинувачений свою вину не визнав, суд проаналізував надані прокурором докази та постановив обвинувальний вирок. З урахуванням позиції прокурора судом призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі.

Крім того, судом задоволено позов прокурора про стягнення заподіяної незаконним виловом шкоди у сумі майже 15 тисяч гривень.
Не погоджуючись з вироком суду, засуджений подав апеляцію, в якій просив призначити йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі, в задоволенні якої апеляційним судом відмовлено.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини