Через річку Удай поблизу села Переволочна встановлений тимчасовий міст
На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка проводяться підготовчі роботи до реконструкції 84,24-метрового мосту через річку Удай поблизу села Переволочна Сухополов'янської громади Прилуцького району
Наразі встановлений тимчасовий міст для вільного протоку води. Згодом буде влаштована об'їзна дорога. Після цього старий міст, побудований у 1970 році, закриють на демонтаж. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.
У ході реконструкції стару споруду повністю демонтують і зведуть нову, що відповідатиме сучасним нормам навантаження та безпеки дорожнього руху, відремонтують підходи до мосту, зроблять систему водовідводу.
Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".
Нагадаємо, що цьогоріч у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги на території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київською та Сумською областями.
Дорога Н-07 Київ - Суми - Юнаківка оновлюється в межах державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".
На виконання програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році в Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
Останні новини Чернігівщини
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.
На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48
У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».


