Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 01:32:37

Чергові крадіжки обладнання для автономного освітлення пішохідних переходів на трасах Чернігівщини

25.09.2021   10:25Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області фіксує чергові випадки крадіжок обладнання для автономного освітлення пішохідних переходів.

Сонячні панелі не чіпали, здобиччю зловмисників стали акумулятори та контролери, що регулюють режим роботи освітлення. 

Зловмисники поорудували на трасі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. На переходах біля повороту на с. Роїще та с. Рябці цього разу виявилено крадіжку чотирьої акумуляторних батарей, двох контролерів, пошкоджені антивандальні їжаки, зрізаний кабель живлення. 

На дорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - КПП "Чорнобиль" поблизу повороту на с. Ковпита та с. Ведільці на двох пішохідних переходах вкрадено вісім акумуляторних батарей, чотири контролери, пошкоджені антивандальні їжаки. На пішохідному переході поблизу повороту на с. Кархівка та с. Андріївка відсутні дві акумуляторні батареї, один контролер, пошкоджений антивандальний захист.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області оформляє відповідне клопотання до правоохоронних органів. 

Звертаємось до громадян, якщо ви були свідком крадіжки або маєте з цього приводу якусь інформацію, - зверніться на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Чернігівській області: (0462) 661-893 - зі стаціонарного, 0952714374 - з мобільного. Або ж до поліції за номером 102. Будемо вдячні за допомогу у встановленні осіб зловмисників. 

Просимо бути відповідальними та не допускати крадіжок та вандальних дій стосовно засобів організації і підвищення безпеки дорожнього руху. Адже основне їх призначення - це збереження здоров'я та життя людей.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини