Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 01:16:27

Виявлено незаконне зберігання наркотичних засобів

23.09.2021   15:52Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо місцевого мешканця, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Встановлено, що місцевий мешканець незаконно, за місцем проживання  зберігав для власних потреб особливо небезпечний наркотичний засіб рослинного походження – каннабіс, обіг якого заборонено.
Так,  наприкінці 2020 року, в ході огляду господарства працівники поліції у будинку виявили подрібнену рослину коноплі, вагою 31,5 грам, яку він зберігав для власного вживання.
Вказану особу засуджено за незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту до 1 року обмеження воліз іспитовим строком на 1 рік.
 

Прилуцька окружна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини