Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:46:26

Чернігівська область: вогнеборці ліквідували загоряння в будинку та виявили тіло 50-річного чоловіка

23.09.2021   15:43Агенцiя

22 вересня о 15:51 до "Служби порятунку 101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків у с. Бірківка Менської територіальної громади Корюківського району. Сусіди помітили пожежу та негайно викликали рятувальників.

За викликом до місця події прибула місцева пожежна команда с. Бірківка. На цей час в помешканні спостерігалося щільне задимлення. Сільські вогнеборці о 16:01 пожежу локалізували та о 16:05 ліквідували. Під час гасіння в одній з кімнат помешкання виявлено тіло 50-річного господаря без ознак життя. Вогнем пошкоджено 1 кв.м підлоги.
Причина та обставини виникнення пожежі наразі встановлюються.
У зв’язку з цим, рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області застерігають: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Не допускайте паління у помешканнях, особливо після вживання алкоголю, ретельно гасить недопалки й сірники.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини