Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 20:16:37

У «Березовому гаю» завершили будівництво майданчика для вигулу і тренування собак

23.09.2021   10:27Агенцiя

Огороджений парканом майданчик для вигулу і тренування собак, площею 366 м2, збудували у «Березовому гаю».

На території майданчика встановили 10 різних елементів для тренувань домашніх улюбленців, серед яких похила стінка, жорсткий тунель, гірка, кілька бар’єрів. Також встановили нові лавки з урнами.

Схожий майданчик площею близько 500 м2 незабаром має з’явитися на бульварі у районі ЦУМу, на розі проспекту Миру та вул. Софії Русової. Будівництво третього майданчика для вигулу та тренування тварин передбачене на вул. Красносільського.

Прес-служба Чернігівської міської ради

До теми Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини