Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 21:57:14

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

22.09.2021   19:21Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Зокрема 17 — у Чернігівському районі (в тому числі 14 — у Чернігові), 7 — у Новгород-Сіверському районі, 5 — у Корюківському та 4 — у Прилуцькому. 15 захворілих госпіталізовані.

На жаль, маємо чотири летальних випадки. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужала 51 особа: 22 — у Чернігівському районі (в тому числі 13 — у Чернігові), 14 — у Ніжинському, 7 — у Новгород-Сіверському районі, 6 — у Корюківському та 2 — у Прилуцькому. Дев'ять жителів області лікувалися у медзакладах.

Загалом на Чернігівщині 59 916 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 57 118 пацієнтів одужали;

– 995 — лікуються амбулаторно;

– 237 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1454 летальних випадки;

– 112 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад тисячу досліджень.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Показники подані у розрізі 5 районів згідно з актуальним адміністративно-територіальним устроєм.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини