Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 11:53:33

ТОВ “ТРО “ЛІГА” оголошено попередження

08.11.2012   19:11Агенцiя

У зв’язку з порушенням умов ліцензій і чинного законодавства Національною радою оголошено попередження шести компаніям.

Так, під час перевірки ТОВ “ТРО “ЛІГА”, м. Чернігів, виявлено порушення умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення.

Зокрема, компанією зменшено обсяг програм власного виробництва майже на три години, зменшено обсяг інформаційних передач і передач категорії “інше”, збільшено обсяг науково-просвітницьких передач та “фільмопоказу”.

Також зафіксовано ознаки порушення частини першої статті 5 Закону України “Про рекламу”, якою у теле-, радіопередачах, матеріалах в інших ЗМІ, видовищних та інших заходах, які створені й проводяться за участю спонсорів, забороняється наводити будь-яку інформацію рекламного характеру про спонсора та/або його товари, крім імені або найменування та знака для товарів і послуг спонсорів. У низці своїх програм ТОВ “ТРО “ЛІГА” надавало інформацію про адресу й телефон спонсора.

http://www.nrada.gov.ua/ua/news/radanews/17183.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.