Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 02:42:30

У стаціонарі з важким перебігом ковіду - майже тільки невакциновані

21.09.2021   12:19Агенцiя

Кількість хворих на COVID-19 і госпіталізованих у лікарні Чернігова поступово збільшується.

Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 21 вересня.

Кількість нововиявлених випадків станом на 20 вересня (за два тижні) минулого року - 150 осіб, а цього року – 185 хворих. За 20 днів 2020 року госпіталізованих було 98 пацієнтів. Станом на сьогодні до ковідного відділення другої міської лікарні госпіталізовано 118 хворих, з них вакцинованою є лише одна людина.

- Я вважаю такі цифри вже статистикою. А ті, хто вважає вакцинацію шкідливою і застерігає інших - нехай вони пояснять, як лікуватимуться люди у разі захворювання. Я просто не хочу, щоб ми зупинилися через тиждень-два. Я хочу, щоб ми працювали і не зупиняли малий та середній бізнес,- підкреслив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Він також звернувся до освітян міста:

- Вакцинація – це справа добровільна. Але я просив би усіх педагогів, якщо будуть якісь нормативи по кількості вакцинованих вчителів, при зміні режиму роботи освітніх закладів пояснити всім батькам, що це саме ваше свідоме рішення - не вакцинуватися, - зазначив міський голова.

Нагадуємо, що у місті працюють центри масової вакцинації у торгових центрах ЦУМ і Голлівуд, у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), у колишній Деснянській райраді (пр.Перемоги, 141). Крім того, вакцинація здійснюється й у пунктах щеплень поліклінічних відділень міських лікарень. Усі центри масової вакцинації працюватимуть у робочі дні з 16.00 до 19.00, у вихідні - з 10.00 до 16.00. Пункти вакцинації у поліклініках - за графіком роботи своїх медичних закладів.

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини