Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 13:11:55

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

18.09.2021   13:40Агенцiя

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Прокурорами установлено, що між одним з навчальних закладів  м. Чернігова та товариством з обмеженою відповідальністю, що знаходиться в м. Львові, укладено договір на закупівлю пального.

Згідно умов договору постачальник зобов’язувався поставляти для закладу освіти бензин та дизпаливо упродовж року, проте свої зобов’язання в повному обсязі не виконував, мотивуючи негативним впливом на господарську діяльність товариства запровадження карантинних заходів та заборон у зв’язку з поширенням хвороби COVID-19.  

На звернення навчального закладу щодо необхідності виконання взятих на себе договірних зобов’язань суб’єкт господарювання належним чином не реагував.  

З’ясувавши обставини справи, Чернігівською окружною прокуратурою з метою захисту інтересів держави заявлено позов про розірвання такого договору та стягнення коштів у сумі невиконаних зобов’язань за договором, отриманих постачальником відповідно до його умов.  

Рішенням Господарського суду Львівської області позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі – укладений між сторонами договір розірвано та стягнуто з недобросовісного постачальника понад 88 тис. грн.
Робота на вказаному напрямі триває.  

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50

Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38

Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини