За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 вересня в області зафіксовано 125 нових випадків COVID-19.
Зокрема 53 — у Чернігівському районі (в тому числі 46 — у Чернігові), 44 — у Ніжинському, 16 — у Прилуцькому, 11 — у Новгород-Сіверському та 1 — у Корюківському районах. 25 захворілих госпіталізовані.
На жаль, маємо чотири летальних випадки. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 47 осіб: 19 — у Чернігівському районі (в тому числі 12 — у Чернігові), 18 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 2 — у Корюківському районах. 5 жителів області лікувалися у медзакладах.
Загалом на Чернігівщині 59 562 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 56 946 пацієнтів одужали;
– 864 — лікуються амбулаторно;
– 201— перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1440 летальних випадків;
– 111 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1600 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
Показники подані у розрізі 5 районів згідно з актуальним адміністративно-територіальним устроєм.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.