Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 16:17:09

Привітали тих, хто оберігає та відновлює ліси Чернігівщини

16.09.2021   11:51Агенцiя

Цьогоріч виповнюється 100 років із моменту утворення територіального органу управління лісами Чернігівської області.

З цієї нагоди вчора, 15 вересня, в обласному центрі відбувся тематичний лісівничо-просвітницький захід. Привітати лісівників Придесення із ювілеєм та прийдешнім святом на урочисте засідання завітали голова обласної ради Олена Дмитренко, голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко, працівники та ветерани лісового господарства, представники галузевої профспілки.

Олена Дмитренко, вітаючи присутніх,  відзначила:

- У лісовій галузі Чернігівщини працюють висококваліфіковані спеціалісти, які своєю щоденною працею не лише примножують лісовий фонд країни, а й зберігають добрі традиції проведення зустрічей лісівників нинішніх та минулих років напередодні професійного свята.

Керівник побажала усім міцного здоров'я, миру, світлого майбутнього та процвітання лісовому господарству Придесення.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника лісу низка працівників галузі були нагороджені відзнаками обласної ради. Почесну грамоту обласної ради Олена Дмитренко вручила майстру по лісозаготівельних роботах Сосницького лісництва державного підприємства «Холминське лісове господарство» Олегу Лосю, майстру лісу Блешнянського лісництва державного підприємства «Семенівське лісове господарство» Віктору Піддубному.

Подяку Чернігівської обласної ради оголошено головному лісничому державного підприємства «Городнянське лісове господарство» Максиму Левковичу, майстру лісу Семенівського лісництва державного підприємства «Семенівське лісове господарство» Максиму Помозку та єгерю Борзнянського лісництва державного підприємства «Борзнянське лісове господарство» Владиславу Стрижаку.

До своїх колег звернулись також начальники Чернігівського ОУЛМГ попередніх років, працівники, які присвятили життя лісовій справі та в різні роки забезпечували розвиток лісового господарства регіону.

Цього ж дня у Чернігівському обласному історичному музеї ім. В.В. Тарновського було розгорнуто виставку до 30-річчя Незалежності України та 100-річчя утворення територіального органу управління лісами Чернігівщини.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У січні-березні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,8 млрд гривень податків та зборів 11:58

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2026 року надійшло 2,8 млрд грн від сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких здійснюється податковими органами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини