Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 17:02:44

Упродовж січня-вересня 2012 року від травм, отриманих у побуті загинули 876 осіб

08.11.2012   08:01

Найбільш поширеною причиною загибелі були навмисні самоушкодження (27,2% загальної кількості загиблих у побуті). Порівняно з січнем-вереснем 2011 року, кількість самогубств, зменшилася з 283 до 238 випадків.

На другому місці за розповсюдженістю – випадкові отруєння та дії алкоголю (141 особа або 16,1%), кількість яких збільшилася за рік на 7,6%.

На третьому – нещасні випадки пов’язані з транспортом (106 осіб, або 12,1%). Це на 1,9% більше, ніж у січні-вересні 2011 року. Серед загиблих в результаті транспортних нещасних випадків 42,5% становили пішоходи.

Спостерігалося зменшення кількості загиблих від нещасних випадків, пов’язаних з дією природних факторів у 2,5 раза, внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження – на 19,6%, утоплень та занурень у воду під час перебування у відкритій водоймі та внаслідок падіння у відкриту водойму на 4,3%, від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – на 3%.

Четверо людей померли від токсичної дії отруйних речовин у спожитих грибах (у відповідному періоді минулого року-одна людина).

У результаті побутових травм загинули 25 дітей віком 0-14 років. Основними причинами їх смерті були нещасні випадки, пов’язані з транспортом, ушкодження з невизначеним наміром, випадкові утоплення, інші нещасні випадки із загрозою дихання та ушкодження з невизначеним наміром.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).