На фасаді 20-ї школи відкрили меморіальну дошку на честь її випускників-героїв АТО
Ще одна меморіальна дошка героям, які віддали життя за Україну, з’явилася у Чернігові. У Чернігівській ЗОШ №20 в п’ятницю, 10 вересня урочисто відкривали дошку та вшановували пам’ять випускників цього закладу освіти Ігоря Пащенка та Олега Ребенка.
Ігор Пащенко пішов захищати Україну від російського агресора в 40 – річному віці. Перед від’їздом в зону АТО восени 2014 року проходив військову підготовку на Яворівському полігоні. У січні 2015 – го під час зіткнення з проросійськими окупантами він отримав сильну контузію. Війна наздогнала героя в 43 роки.
Не витримало серце після тяжких боїв на фронті і в 28 – річного Олега Ребенка. 4 – річний син Артемко дуже схожий на свого тата, каже Ірина Ребенок. За певних обставин бабуся виховує онука сама. Рідні, друзі, військові побратими та ветерани АТО долучилися до вшанування пам’яті чернігівських бійців. Учасники заходу вшанували героїв , поклали квіти до меморіальної дошки на фасаді школи.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.
На Чернігівщині відкрили Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали від насильства, за моделлю «Барнахус» 10:36
Днями у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Центру захисту дітей за моделлю «Барнахус». Його створили в межах меморандуму про співпрацю між Чернігівською ОВА, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ЮНІСЕФ. Центр став першим на Чернігівщині та шістнадцятим в Україні.
Чернігівські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 10-річного хлопчика 10:14
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітньої дитини.
Осередок безпеки: у Ніжинській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:43
У Ніжинській громаді розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер Олег Зогій.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:20
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об′єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.