На дорозі Київ - Суми – Юнаківка ремонтують Тростянецьку балку
Тростянецька балка — одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка на території Чернігівської області.
По-перше, тут розташована велика гідротехнічна споруда.
Зокрема для перетоку води з водосховища «Тростянецька балка» в ставок влаштовано двовічкову трубу отвором на збірних фундаментах.
По-друге, ділянка дороги, що повторює рельєф місцевості в районі балки, має понаднормові ухили, а тому взимку за негоди тут складно рухатися.
Цього тижня відбулася виробнича нарада за участю представників замовника робіт (Служби автомобільних доріг у Чернігівській області), підрядної організації, що виконує роботи, та проєктної організації. Обговорили яким чином втілити проєктні рішення на практиці та узгодили план робіт на об’єкті.
В процесі ремонту планується встановити нову переливну трубу із влаштуванням регульованого шандорного пристрою. Стару — затампонують бетоном.
На понаднормових ухилах буде влаштовано додаткові смуги руху на підйом в обох напрямках (в сторону Прилук і Срібного).
Протяжність ремонтованої ділянки — 9,9 км. Наразі на 8,5 кілометрах влаштовано шар ресайклінгу та вирівнювальний шар асфальтобетону. В районі Тростянецької балки поки ведуться земляні роботи по розширенню проїзної частини.
Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".
Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.
В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритах та вантажопідйомності.
В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.












