Прокуратура повернула Прилуцькій громаді нежитлові приміщення вартістю понад 2 мільйони гривень
Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 14.07.2021, яким задоволено позов Прилуцької окружної прокуратури про стягнення з підприємця м. Прилуки заборгованості з орендної плати в сумі 21 тис. грн., розірвання договору оренди та повернення комунального майна у власність територіальної громади м. Прилуки вартістю 2178 тис. грн.
Підтверджено, що однією з фізичних осіб підприємців на території м. Прилуки використовується нежитлове приміщення на підставі договору оренди, укладеного з виконавчим комітетом Прилуцької міської ради. Орендну оплату за користування комунальним майном орендар мав сплачувати у строки, визначені договором.
Водночас, упродовж 2019 – 2021 років орендар, не виконував обов’язки, передбачені договором та систематично не сплачував орендну плату за користування приміщенням, внаслідок чого утворилась значна заборгованість перед бюджетом Прилуцької територіальної громади.
За принципової позиції прокуратури, відповідачем сплачено 21 тис. грн. в добровільному порядку під час судового розгляду, а нежитлові приміщення вартістю 2178 тис. грн. 31.08.2021 повернуто у комунальну власність територіальної громади м. Прилуки.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression