Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 23:32:04

На кінець робочого тижня першу дозу вакцини на Чернігівщині отримали 56% освітян. Другу - 38,6%

10.09.2021   20:00Агенцiя

З кожним днем в Україні рівень захворюваності на COVID-19 зростає. Не є винятком і Чернігівська область. У разі виходу регіону із «зеленої зони» відкритими для відвідування залишаться лише ті навчальні заклади, де щонайменше 80% працівників — вакциновані.

— Яким чином, а значить і наскільки якісно, здобуватимуть освіту діти у час пандемії залежить від нас — дорослих, — наголосив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус. — З громадами обговорено роботу пунктів вакцинації. Зокрема, працівникам навчальних закладів пропонують провести процедуру у безпосередньо зручному для них місці. Більше того, за попереднього узгодження, з собою можна взяти й родичів. Станом на 18:00 10 вересня в області однією дозою вакциновано 56% освітян, двома – лише 38,58%. Цього ще замало, щоб навчальний рік пройшов у безпечних умовах у разі нового спалаху коронавірусної хвороби. — Закликаю освітян стати успішним прикладом для представників інших галузей і якомога швидше дістатися до рекомендованого показника, — сказав В’ячеслав Чаус.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини