«Вакциновані й відкриті»: школи, де щеплено 80% персоналу, можуть отримати цінні подарунки
Триває національний конкурс «Вакциновані й відкриті». Для того, щоб заохотити освітян вакцинуватися та захистити себе від COVID-19, Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів й аксесуарів «Цитрус» організувало конкурс для шкіл, де повністю вакциновані від коронавірусу 80% колективу.
Серед цінних подарунків — набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці.
Для участі в конкурсі будь-якому представнику школи потрібно зареєструвати школу онлайн за посиланням.
Анкети прийматимуться до 29 вересня. Церемонія визначення переможців, оголошення результатів конкурсу відбудеться 3 жовтня і буде приурочена до Дня вчителя.
— Усі зацікавлені у тому, щоб українські школи залишалися відкритими: діти, батьки, вчителі. Основна мета конкурсу, який ми розпочали сьогодні, — заохотити освітян в усій країні зробити це можливим, — говорить представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін. — Я також закликаю кожного вчителя зробити щеплення від COVID-19. Я зробив щеплення — ми знаємо, що вакцини діють. Переконаймося, що навчання не перериватиметься, а наші школи — безпечні для кожної дитини».
Детальні умови участі та реєстрація в конкурсі за посиланням.
Конкурс відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
За інформацією МОЗ України
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.