До суду направлено кримінальну справу стосовно головного архітектора м. Ніжина
До суду направлено кримінальну справу стосовно головного архітектора м. Ніжина
Прокуратурою закінчено розслідування і направлено до суду кримінальну справу стосовно начальника відділу містобудування та архітектури виконкому Ніжинської міської ради, порушену за ч. 3 ст. 368 КК України.
Нагадаємо, що посадовець у вересні поточного року одержав 2 тисячі доларів США хабара за підготовку проекту рішення про надання дозволу на розміщення в Ніжині об’єктів зовнішньої реклами.
Останні новини Чернігівщини
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».
Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14
Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.
Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52
Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
15 червня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1571 Російська агресія - Day 1571 Russian aggression