Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:43:44

Про хід вакцинальної кампанії в області — на нараді в ОДА

06.08.2021   11:22Агенцiя

4 серпня, під головуванням заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк відбулась онлайн-нарада щодо проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних громад та СБУ.

— На сьогодні в області щеплено від коронавірусної інфекції 160 735 людей, в тому числі вчора — 3 484. Але наразі не у всіх районах кількість щеплень відповідає плановим. Тож маємо посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та вжити всіх необхідних заходів задля забезпечення масової вакцинації в найкоротші строки, — зауважила Жанна Шерстюк. Також вона звернулась до керівників районів та громад з проханням щоденно контролювати роботу пунктів та центрів масової вакцинації, в тому числі й своєчасність отримання вакцини.

На засіданні зазначалося, що здоров’я населення – це складова національної безпеки. Відтак порушення правил організації щеплень населення, викривлення статистичних даних, неправильне зберігання вакцини може містити склад злочину.

Підсумовуючи результати засідання, Жанна Шерстюк наголосила, що необхідно посилити контроль за масковим режимом у транспорті, акцентувати на необхідності дотримання соціальної дистанції, особливо зараз, коли небезпечний штам «Дельта» загрожує українцям. Адже за наявними даними, у нього дуже висока заразність та важчий перебіг хвороби.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.