Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 00:59:04

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

05.08.2021   22:00Агенцiя

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.

Після звільнення за допомогою в працевлаштуванні жінка звернулася до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Підходящої роботи на той час не було, тому їй надали статус безробітного. Враховуючи професійний досвід та освіту Світлани Базиль, через деякий час, коли в базі служби зайнятості з’явилася вакансія секретаря керівника в Ріпкинську селищну раду, кар’єрний радник запропонувала їй цю роботу. Безробітна успішно пройшла співбесіду, стажування і в результаті була працевлаштована.

«Втрата роботи сьогодні не є чимось винятковим. Головне вірити в свої сили, не впадати у відчай, а шукати можливості для досягнення мети, щоб своєю працею приносити користь рідній громаді»,- говорить колишня безробітна.

Фахівці Ріпкинської районної філії постійно співпрацюють з Ріпкинською територіальною громадою у напрямі підбору та працевлаштування працівників на вільні робочі місця. Загалом протягом 2021 року до Ріпкинської ОТГ було працевлаштовано 58 безробітних.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.