Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 06:35:16

Керівник Чернігівської обласної прокуратури та представники Офісу Омбудсмана обговорили питання співпраці у сфері дотримання прав людини

05.08.2021   21:55Агенцiя

Сьогодні, 4 серпня 2021 року, з метою реалізації в Чернігівській області Меморандуму про співпрацю, укладеного між Уповноваженим Омбудсманом та Офісом Генерального прокурора, в Чернігівській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч прокурорів з представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Зустріч проходила за участі керівника обласної прокуратури Сергія Василини, представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в північних областях Вікторії Пєхової та регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в області Ірини Жмаки.
Під час заходу Вікторія Пєхова презентувала щорічну доповідь  Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік.

Окрім того, на зустрічі обговорили проблеми екології (порубка лісів, порушення, які мають місце в рекреаційних зонах), обмінялися досвідом за результатами проведення особистого прийому у місцях несвободи та здійснення моніторингових візитів з метою захисту прав ув’язнених.

Окремо зупинилися на проблемах ромської громади в області, відсутності в них паспортів та житла, невідвідування дітьми школи.
Також акцентовано увагу на відсутності в Чернігівській області центру для надання допомоги постраждалим від сімейного насильства.
Підводячи підсумки зустрічі, Сергій Василина наголосив на необхідності оперативного обміну інформацією, зокрема задля вжиття заходів прокурорського реагування. Засвідчив готовність до подальшої співпраці та проведення ще низки зустрічей задля вирішення проблемних питань та захисту прав людини у Чернігівській області.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ