Обережно: діють шахраї!
Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників Чернігівщини, що під виглядом податківців діє група шахраїв.
30 липня стало відомо, що на телефони підприємців надходять дзвінки від невідомих осіб, які представляються працівниками податкової. Спочатку телефонує жінка, яка пропонує підприємцям передзвонити на номер «керівника»: 0952111643. За вказаним номером відповідає також жінка, яка представляється начальником Головного управління і просить перерахувати доволі значну суму на рахунок.
Не виключено, що такі дії спричинені нещодавнім розміщенням у мережі Інтернет неправдивої інформації щодо діяльності Головного управління.
Попереджаємо - діють ШАХРАЇ! Будьте пильними та не дозволяйте аферистам ошукати себе! У випадках надходження таких дзвінків просимо негайно повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.