Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 01:18:36

Чернігівська обласна служба зайнятості долучилася до проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО

31.07.2021   10:15Агенцiя

Цього тижня у філіях обласного центру зайнятості було проведено низку просвітницьких заходів, зокрема 25 семінарів і тренінгів на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

Крім того, цієї п’ятниці Чернігівський міський центр зайнятості провів виїзну акцію на Привокзальній площі міста, учасниками якої стали всі бажаючі містяни та гості Чернігова. Місце для проведення заходу було вибрано не випадково, адже залізничний вокзал, автовокзал та ринок є одними із найлюдніших місць. Так, не відриваючись від повсякденних справ, громадяни мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості, базою легальної роботи, ризиками «тіньової» зайнятості та нелегальної трудової міграції.

«У службі зайнятості - найбільша база легальної роботи в Україні, - говорить начальник відділу організації профорієнтації Чернігівського обласного центру зайнятості Марина Кривопала. - На сьогодні загалом по Україні налічується понад 68,4 тисяч вакансій, зокрема на Чернігівщині -  понад 1 тисяча. І серед них обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам».

Учасників заходів також ознайомили з поняттям «торгівля людьми», формами та методами вербування та експлуатації, небезпечними стереотипами та реаліями, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, видами шахрайства при працевлаштуванні як в Україні, так і за її межами. Крім того, присутні дізналися, як уберегтися від потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, на яку допомогу розраховувати та куди звертатися.
«Подібні заходи насамперед закликають громадян обирати легальну зайнятість, застерігають від потрапляння в ситуацію трудової експлуатації та торгівлі людьми та заохочують працювати вдома, адже в Україні робота є!», - говорить Марина Кривопала.

Загалом до заходів обласної служби зайнятості, що проводились з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО, було залучено 460 осіб.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.