Засуджено двох молодиків, які переправляли за кордон психотропну речовину
Деснянський районний суд м. Чернігова виніс вирок у кримінальній справі за обвинуваченням двох місцевих мешканців у контрабанді психотропної речовини.
Встановлено, що 28-річний Богдан К. та 23-річний Радіон Г., встановивши через мережу Інтернет зв'язок з постачальниками особливо небезпечної психотропної речовини — етилтенамфетаміну, намагалися переправляти її з Чернігова рейсовими автобусами до сусідньої Білорусії. Під час чергової спроби зловмисників затримали співробітники СБУ.
За скоєння злочину Богдана К. засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а Родіона Г. — до 3 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.