Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:18:40

В рамках призовної кампанії "Осінь-2012" на Чернігівщині продовжуються відправлення юнаків до війська

01.11.2012   12:16

Стати українським моряком далеко не просто

Сьогодні 10 парубків з Чернігівщини поїхали до Автономної республіки Крим, де впродовж наступних 18 місяців служитимуть в елітних підрозділах Військово-Морських Сил українського війська.
 
Троє з них поповнять лави морського спецназу, шестеро стануть морськими піхотинцями і один служитиме на одному з військових кораблів вітчизняного Флоту.
- Цієї осені командування Військово-Морських Сил України доручило відібрати юнаків до елітних підрозділів лише з кількох областей держави, - повідомив заступник командира морського тральщика "Чернігів" з виховної роботи каптан-лейтенант Олександр Сікальчук. - Чернігівщина  - одна з таких, адже стати українським військовим моряком не так вже й просто.

Умови відбору на "море" досить жорсткі: до підрозділів спеціального призначення юнаків відбирають за чіткими критеріями: зріст не нижче 180 сантиметрів, хороша фізична підготовка та гарні оцінки в атестаті.
 - З кожним призовником, - сказав Олександр Сікальчук, - проводиться тривала бесіда. - Особлива увага приділяється морально-психологічним якостям. Не менш важливим фактором є рівень знання державної мови. З понад півсотні призовників області лише 10-ро відповідають достойним критеріям.

За словами представника тральщика "Чернігів" усі кандидати відібрані з перспективою продовжити військову службу за контрактом. Охочих чимало, адже з 1 серпня 2012 року вдвічі підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям Військово-Морських Сил української армії. Тож кожен й контрактник отримує близько 4000 гривень. Військовиі, які прослужили понад 10 років мають 5000 гривень і більше.

Загалом, цієї осені з Чернігівщини лави українського війська поповнять 660 юнаків. 45 служитимуть саме у Військово-Морських Силах.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини