Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:42:27

"Крок до свідомого вибору!" та рок-опера "Destroy the Wall" - цікаве поєднання мистецва та виборів

01.11.2012   11:29

У середу, 31 жовтня в клубі ЦПМ "Апельсин" відбулася підсумкова прес-конференція проекту «Крок до свідомого вибору!».

Ірина Черенько, голова ЦПМ "Апельсин", повідомила, що з травня по жовтень 2012 року персонал та волонтери проекту проводили інформаційно-просвітницькі та активізаційні заходи для молоді районних центрів  Чернігівської області.

Просвітницькі семінари «ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2012 – ЗАГРОЗИ ТА ВИКЛИКИ» були проведені в Козельці, Носовці, Славутичі, Ріпках, Шостці, Новгород-Сіверському, Чернігові, Корюківці, Сосниці, Мені, Городні. Молодь, яка відвідала ці семінари, дізналась про зміни в виборчому законодавстві.

Цікаво і доступно інформацію про виборчий процес в Україні 2012 зміг донести лідер громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» Павло Пущенко. А наочно закріпити отримані знання в творчих завданнях у вигляді міні-спектаклів організувала керівник «Театру 23» Тетяна Янко.

Крім того в ході зустрічей молоді вибрці поділилися своїми думками стосовно тих якостей та рис, які мають бути притаманні народному депутату України.

В результаті народний депутат має відповідати таким молодіжним критеріям. По-перше, це має бути фізично та психічно здорова  людина віком від 35 до 50 років. По-друге, мати вищу освіту. Проживати в Україні і бути патріотом своєї держави. Не мати судимостей і не бути причетним до корупційних дій. Також бути успішним управлінцем, харизматичним лідером та з ораторськими  здібностями. Ну і наостанок не давати порожніх обіцянок, а мати чітку програму  дій.

Станіслав Тавлуй, творчий режисер  проекту, розповів, що у всіх перелічених районних  центрах (крім Сосниці) та у  селищах Москалі і Шибиринівка  музична концесія «ПерсонА38»  у рамках проекту виступила з легендарною рок-оперою «Destroy the Wall», тема якої тісно переплітається з свободою вибору та активною життєвою позицією особистості як у минулі роки, так і в сьогоднішній час. Після презентації рок-опери відбувалося спікування із населенням, особливо молоддю. Обговорювалися проблеми сьогодення і куди рухатися далі.
- Цікавим був факт, що концерти сприймалися часто неоднозначно і люди очікували якихось роздач подарунків від кандидатів. А коли розуміли що цього не буде, то реакція була різною. Хтось розчаровувався, а хтось навпаки запрошував до себе і ділився чим є, - кажуть організатори.

Наприклад, у с. Шибиринівка, до хати, де зупинилися артисти, по закінченню концерту жителі принесли всілякої їжі і ще довго спілкувалися за столом.

Були і труднощі. Організатори кажуть, що в основному, вони виникали через небажання місцевої влади в районах підтримувати проведення концертів, або взагалі повного неприйняття таких заходів. Ускладнювала активну діяльність також повна відсутність молодіжних громадських організацій в деяких районах або мала чисельність активістів в інших. Хоча громада районних центрів цікавилася виступами і задавала багато запитань під час поширення роздаткового матеріалу.
            
Але не зважаючи на всілякі негаразди та перепони, проект "Крок до свідомого вибору!" на думку організаторів вдалося реалізувати на гарному рівні, залучити до нього багато молоді та вдохновитися на нові ідеї та проекти.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини