Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 14:01:15

Заблукалу жінку врятовано

01.11.2012   10:51

Надвечір 31 жовтня до Чернігівського прикордонного загону надійшла інформація з Територіального управління МНС у Чернігівської області про те, що на телефон служби порятунку Брянської області в роумінгу надійшов телефонний дзвінок з території України.

Громадянка України Світлана С. повідомила що вона, втративши орієнтацію, заблукала в лісі біля населеного пункту Миски Щорського району Чернігівської області і не знає, де вона зараз знаходиться чи в Росії, чи в Україні, та благає їй допомогти.

Негайно на пошуки жінки були направлені дільничні інспектори прикордонної служби прикордонного посту «Гута Студенецька» відділу прикордонної служби «Гірськ».

Близько години знадобилось дільничному інспектору прапорщику Максиму Коржавіну аби в повній темряві знайти в лісових хащах, в 4 км від державного кордону, шестидесятип'ятирічну громадянку України.

Під час розмови з  дільничним жінка розповіла, що приїхала вона до своєї матері з м. Харкова  і під час прогулянки біля рідного  села в сутінках заблукала. Злякавшись вона намагалась додзвонитись до служби порятунку, але зв'язок з українським оператором мобільного зв'язку МТС був дуже нестійкий і вона скористалась роумінгом.

Вже за півгодини перелякану жінку дільничний доправив до місця  проживання її матері.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини