Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:53:03

Заблукалу жінку врятовано

01.11.2012   10:51

Надвечір 31 жовтня до Чернігівського прикордонного загону надійшла інформація з Територіального управління МНС у Чернігівської області про те, що на телефон служби порятунку Брянської області в роумінгу надійшов телефонний дзвінок з території України.

Громадянка України Світлана С. повідомила що вона, втративши орієнтацію, заблукала в лісі біля населеного пункту Миски Щорського району Чернігівської області і не знає, де вона зараз знаходиться чи в Росії, чи в Україні, та благає їй допомогти.

Негайно на пошуки жінки були направлені дільничні інспектори прикордонної служби прикордонного посту «Гута Студенецька» відділу прикордонної служби «Гірськ».

Близько години знадобилось дільничному інспектору прапорщику Максиму Коржавіну аби в повній темряві знайти в лісових хащах, в 4 км від державного кордону, шестидесятип'ятирічну громадянку України.

Під час розмови з  дільничним жінка розповіла, що приїхала вона до своєї матері з м. Харкова  і під час прогулянки біля рідного  села в сутінках заблукала. Злякавшись вона намагалась додзвонитись до служби порятунку, але зв'язок з українським оператором мобільного зв'язку МТС був дуже нестійкий і вона скористалась роумінгом.

Вже за півгодини перелякану жінку дільничний доправив до місця  проживання її матері.

Останні новини Чернігівщини

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини