Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 13:46:39

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн

14.06.2021   07:48Агенцiя

На виконання рішення суду за позовом Бахмацької місцевої прокуратури до комунальної власності Дмитрівської ОТГ Ніжинського району повернуто 33 га землі.

Встановлено, що у 2019 році за результатами проведення земельних торгів (аукціону) між Дмитрівською селищною радою та фізичною особою було укладено договір оренди земельної ділянки для використання її як сіножаті.

У подальшому орендар передав вказану ділянку в суборенду вже для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

При перевірці дотримання вимог земельного законодавства при її використанні встановлено, що земельна ділянка, вид угідь якої – сіножаті, використовується як рілля для вирощування сільськогосподарських культур.

За реагування прокуратури договір оренди земельної ділянки розірвано, вона повернута територіальній громаді.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини