Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 23:48:37

Сучасне обладнання для якісної діагностики

10.06.2021   07:55Агенцiя

Якісна діагностика — запорука ефективної профілактики та лікування хвороб. Для того, щоб вчасно та якісно діагностувати захворювання, у КНП «Ніжинський міський пологовий будинок» Ніжинської міської ради впроваджуються новітні технології, придбавається сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє виконувати ефективну діагностику.

«Нещодавно ми отримали сучасний напівавтоматичний біохімічний аналізатор LabAnalyt 880, який призначений для кількісного аналізу крові, сироватки, плазми, сечі, спинномозкової рідини та інших біологічних рідин пацієнта. З допомогою цього приладу робиться аналіз різних  біологічних рідин, що допомагає проводити дослідження усіх органів і систем людини, яка має  порушення вуглеводного, білкового, пігментного обмінів.
Біохімічний аналізатор LabAnalyt 880 обладнаний сенсорним екраном, сучасною оптикою, мікрокомп’ютером, який може робити до 300 тестів, зберігаючи 30 000 протестованих результатів в пам’яті. Крім того, аналізатор має вбудований термостат, який підтримує температуру +37°C», — розповіла завідувачка клініко-діагностичної лабораторії КНП «Ніжинський міський пологовий будинок», лікарка вищої категорії Лариса Дмитренко.

Вона зазначила, що раніше біологічна рідина досліджувалася спеціалістами лабораторії на аналізаторі Mindray ВА-88, але він працює набагато повільніше у порівнянні з LabAnalyt 880, тобто витрачається набагато більше часу на проведення необхідних досліджень. Крім того, новий аналізатор дозволяє працювати з мікродозами матеріалу, що досліджується. «Для нас це дуже важливо. Бо набрати кров для дослідження у новонародженої дитини, особливо у недоношеної, вкрай важко. Щоб зробити аналіз крові на старому аналізаторі потрібно було мати 5 мл крові, а на новому – 1 мл, тобто у п’ять разів менше»,— підкреслила вона.

У комплекті з апаратом LabAnalyt 880 спеціалісти лабораторії отримали стартовий набір реагентів для біохімічних досліджень, який дозволяє якісно та швидко проводити обстеження роботи печінки, підшлункової залози тощо. Дослідження виконуються кінетичним методом, який раніше не використовували в лабораторії пологового будинку. Даний метод дозволяє значно скоротити час на проведення аналізів.

Біохімічний аналізатор LabAnalyt 880 у комплекті зі стартовим набором реагентів для проведення біохімічних досліджень коштує майже 69 тис. грн. Кошти на його придбання виділили з міського бюджету.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини