Поліція Чернігівщини розширила функціонал СМС-інформування громадян
З дев’ятого червня громадяни зможуть побачити на інформаційному сайті Головного управління Національної поліції в Чернігівській області info.cn.npu.gov.ua хто розглядає їх звернення, відповідь поліції або витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Як це працює?
Під час спілкування з оператором 102 громадянин має вказати свої анкетні дані та номер телефону для зворотного зв’язку.
Поліція фіксує цю інформацію в журналі єдиного обліку, а громадянин — отримує смс-повідомлення. У ньому поліція вказує інформаційний сайт, логін та пароль.
Ввівши цю інформацію на сайті, можна переглянути, як поліція відреагувала на звернення.
На сторінці буде міститися інформація про те, який підрозділ поліції та коли зареєстрував повідомлення, якому співробітнику поліції доручено його відпрацювати та контакти для зв’язку.
Відсьогодні заявник зможе побачити на цьому інформаційному сайті вже і скан-копію відповіді поліції або витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.