Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 03:16:46

За тиждень викрито 42 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

05.06.2021   19:24Агенцiя

З 27 травня по 3 червня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 42 порушення Правил рибальства. Так, складено 18 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 18 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 51 кг риби та 45 од. сіток.

«Всього у порушників за тиждень вилучено 86 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 63 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 1 870 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 17 221 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, 27 травня на озері поблизу с. Друцьке Іванівської громади виявлено 11 сіток, загальною довжиною понад 200 метрів з 12 кг риби. Власників заборонених знарядь лову встановити не вдалося.

29 травня на р. Десна, поблизу с. Євминка Остерської громади було виявлено 12 од. безгосподарських сіток загальною довжиною 350 метрів, до яких потрапило 29 кг риби.

Другого червня на р. Десна поблизу с. Ладинка виявлено 5 од. сіток з 10 кг риби.

За результатами складено акти вилучення безгосподарського майна. Сітки та рибу передано на склад Управління для подальшої утилізації.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини