Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 5 пожеж, а також знищили 2 вибухонебезпечні предмети
Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС в області ліквідовано 5 пожеж, з яких 1 виникла в житловому секторі та 4 в природних екологічних системах.
Причинами загорянь у 4 випадках послужила необережність громадян у поводженні з вогнем, ще в одному випадку причина наразі встановлюється.
Вогнем пошкоджено 2 будівлі житлового та господарського призначення. Загальна площа, пройдена вогнем у природних екосистемах склала 2,4 га.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 1 раз залучались до виконання завдань за призначенням.
У встановленому порядку піротехніками знищено 2 артилерійські снаряди калібром 45 мм та 152 мм часів Другої світової війни, які були виявлені в ході технічного обстеження місцевості біля села Вербичі Ріпкинської територіальної громади Чернігівського району.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.