Поліція з’ясовує обставини конфлікту між учнями залізничного ліцею
31 травня близько 23-ї години вечора на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в гуртожитку ліцею залізничного транспорту в Чернігові побили 16-річного хлопця.
На місце події прибув наряд Управління патрульної поліції. Родичів неповнолітнього поліцейські запросили до Чернігівського районного управління поліції для написання заяви.
Того ж дня поліція прийняла заяву про завдання тілесних ушкоджень неповнолітньому від його бабусі. 1 червня о 15.30 аналогічна заява надійшла від батька потерпілого хлопця. Напередодні ввечері між учнями ліцею стався конфлікт, в ході якого один з хлопців вдарив іншого рукою по обличчю.
Співробітники поліції встановили всіх свідків та учасників події.
Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження), що карається штрафом, громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.
Нині триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.