Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 листопада, 18:57:19

Визначено фіналістів конкурсу “МедіаЧе”-2021 – на черзі другий етап оцінювання

02.06.2021   07:40Агенцiя

Оргкомітет конкурсу журналістських робіт “МедіаЧе” 2021 року завершив 31 травня перший етап оцінювання поданих матеріалів та сформував список фіналістів.

Упродовж наступних днів спеціально скликане журі з-поміж 12 обраних робіт визначить переможців у кожній з тематичних номінацій цьогорічного конкурсу.

Одночасно усі фіналісти змагатимуться за прихильність аудиторії у номінації “Чернігівщина: голос спільноти”. Онлайн-голосування, яке визначить лідера тут, розпочинається за посиланням http://bit.ly/MediaCHE2021о 20:00 1 червня та триватиме до 15:00 суботи, 5 червня.

Перелік матеріалів, що вийшли до фіналу конкурсу “МедіаЧе” 2021 року (подано в алфавітному порядку)

Номінація “Молодь Чернігівщини”:
– сюжет “Багатодітні родини з усієї країни: як жителька Дроздівкинамагається зберегти школу і відродити село” (авторка – Анастасія Лоза, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 5 квітня 2021 року);
– матеріал “Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки” (авторка – Наталія Найдюк, оприлюднено у виданні “Українська правда. Життя” 17 січня 2021 року);
– сюжет “Пасажирка електрички врятувала життя чоловікові, у якого зупинилося серце вони зустрілися у Ніжині” (авторка – Дар’я Янушкевич, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 22 грудня 2020 року).

Номінація “Чернігівщина будується”:
– сюжет “31 рік з початку будівництва: у Носівці з вересня мають відкрити п’яту школу” (авторка – Анастасія Лоза, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 30 липня 2021 року);
– сюжет “Настоятель Свято-Георгіївської церкви у Седневі самотужки почав збирати гроші на ремонт храму” (авторка – Юлія Кулик, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 10 листопада 2020 року);
– сюжет “Національні заповідники “Качанівка” та “Чернігів стародавній” відреставрують” (авторка – Наталія Гоман, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 27 липня 2020 року).

Номінація “Чернігівщина екологічна”:
– стаття “Водна криза як наслідок кліматичних змін” (авторка – Ірина Синельник, оприлюднено на вебсайтіінформаційної агенції УНІАН 20 травня 2020 року);
– сюжет “Не спиляти, а вилікувати: у Чернігові рятують від зносу три 60-річні верби” (авторка – Анастасія Лоза, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 6 травня 2021 року);
– стаття “Парк голоценового періоду, або Як на Чернігівщині впроваджують унікальну ідеологію збереження природи” (авторка – Наталія Іващенко, оприлюднено у виданні “Час Чернігівський” 28 жовтня 2020 року).

Номінація “Чернігівщина патріотична”:
– сюжет “Вдова снайпера та багатодітна матір з Ніжина пішла служити в армію” (авторка – Дар’я Янушкевич, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 24 серпня 2020 року);
– матеріал “Війна і зблизила, і ледь не розлучила родину Шмагаїв з Корюківки. Історія однієї сім’ї” (авторка – Наталія Рубей, оприлюднено у виданні “Сусіди.City” 2 травня 2021 року);
– сюжет “Дружина загиблого “кіборга” Володимира Тітарчука пішла до армії” (авторка – Юлія Кулик, оприлюднено в ефірі філії АТ НСТУ “Чернігівська регіональна дирекція” (“UA: Чернігів”) 10 серпня 2020 року).

Оргкомітет конкурсу “МедіаЧе”

Останні новини Чернігівщини

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені»

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені» 18:54

03 та 04 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем'єру –«МарЛені»- кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 листопада в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19.

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води 18:24

Поблизу смт Срібне - одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. З великою гідротехнічною спорудою та понаднормовими ухилами рельєфу. Це Тростянецька балка.

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування 18:17

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства, вчиненого через необережність.

Кордон за тиждень

Кордон за тиждень 18:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.