Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 12:10:22

Рятувальники залучалися до надання допомоги постраждалому внаслідок дорожньо-транспортної пригоди

25.05.2021   07:12Агенцiя

24 травня о 08:35 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася біля смт Куликівка Чернігівського району.

В результаті лобового зіткнення автомобілів Москвич АЗЛК 412 та BMW водія москвича затисло металевою конструкцією автомобіля.

Для надання допомоги на місце події було направлене відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту смт Куликівка.

Рятувальники за допомогою спецобладнання розрізали конструктивні елементи автомобіля, вивільнили постраждалого та доставили до карети швидкої медичної допомоги.

Внаслідок події чоловіка 1983 року народження госпіталізовано до Чернігівської обласної лікарні. Водій іномарки від надання медичної допомоги відмовився.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини