Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 10:13:59

89 років виповнилося Державному науково-випробувальному центру Збройних Сил України

22.05.2021   12:31Агенцiя

Військовий науковий заклад веде свою історію з того дня, коли у 1932 році у Севастополі була створена морська випробна станція Військово-повітряних сил Червоної Армії.

Після здобуття Україною незалежності у країні було створено Державний авіаційний науково-випробувальний центр Збройних Сил України. У 2006 році Центр був перетворений на базову структуру Міністерства оборони – Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України.

Він став головною організацією з проведення випробувань усіх видів озброєння і військової техніки та забезпечення навчань військ. Випробування авіаційної техніки, безпілотників, ракетно-артилерійського, протиповітряного та бронетанкового озброєння, засобів оптико-електронної протидії — це лише деякі із завдань, які успішно виконує Державний науково-випробувальний центр ЗСУ.

У травні 2014 року, у зв’язку з окупацією Автономної Республіки Крим Російською Федерацією, ДНВЦ ЗСУ був передислокований до м. Чернігів.

21 травня 2021 року у Чернігівському обласному філармонійному центрі пройшли урочистості з нагоди 89-річчя Центру та Дня науки. Привітали випробувальників колеги-військові, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Святкову концертну програму до дня народження Центру, в яку увійшли популярні українські та зарубіжні композиції, подарували Академічний народний хор обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур), солісти колективу концертних виконавців —заслужений артист України Володимир Гришин, заслужений артист України Сергій Сулімовський, Марина Коваленко, Яна Корольова, Наталія Липницька, Олександр Лузан, В’ячеслав Мацвійко, Вікторія Олійник, Макс Пузан, а також Театр танцю “Екватор” під керівництвом Віктора Войникова.

Провели урочистості ведучі філармонійного центру Інна Василенко і Дмитро Обєдніков.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53

ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23

З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.