Чернігівці разом з поліцією зупинили водія, що спричинив декілька ДТП і намагався втекти
22 квітня близько 23-ї години вечора на лінію 102 надійшла інформація від небайдужого чернігівця, який побачив на вулиці Толстого легковий автомобіль, що рухався з перевищенням швидкості. Заявник пояснив диспетчеру 102 в який бік рухається автомобіль та теж поїхав за ним.
На вулиці Мазепи авто помітив екіпаж групи реагування патрульної поліції Чернігівського району і почав переслідування. Водій ігнорував законні вимоги правоохоронців зупинитися.
На проспекті Перемоги водій легкового авто різко зупинився і в нього врізалася машина поліцейських.
Після чого водій знову додав газу. За хвилину він вже зіткнувся з машиною таксі на перехресті проспектів Перемоги та Миру.
Від отриманого удару таксі в’їхало в авто, що їхало попереду.
Після чергового ДТП водій легкового автомобіля знову намагався втекти, але його зупинили поліцейські за допомогою небайдужих громадян.
Екіпаж Управління патрульної поліції в Чернігівській області встановив особу водія. Наразі його перевіряють на стан алкогольного сп’яніння.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.