Велике будівництво: на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка
Біля села Олексинці проводяться підготовчі роботи до реконструкції мосту через річку Лисогір.

Завезені необхідні будматеріали і влаштована об'їзна дорога. Згодом завершиться період стабілізації грунту, після чого тимчасовий об'їзд заасфальтують.
Старий міст закриють на реконструкцію, а рух автомобільного транспорту пустять по тимчасовій переправі.
Прослужив мостовий перехід через Лисогір більше 50 років, збудований у 1969-му. Нині його експлуатаційний стан - 4-й, тобто передаварійний. Довжина - 46 метрів, матеріал - попередньо напружений залізобетон.
В процесі реконструкції мостову споруду оновили повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху. Підрядна організація - ТОВ "Синегія-Міст".
У 2021 році у Чернігівській області розгортаємо масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Поступово оновити плануємо усю ділянку траси по території області. Це 143 км. На весь ремонт вже є проектно-кошторисна документація та були оголошені тендери на визначення виконавців робіт. Частина об'єктів вже у роботі.
Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп", на мостах працює ТОВ "Синергія-Міст".
В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.